top of page
erdogan-aa-1963721.jpg

Erdoğan Yükseliyor

Dünyanın Yükselen Yıldızı Türkiye

167b457dkanalistanbul.jpg

Kanal Su Yolu Projesi ise Erdoğan'ın Batı'ya özellikle de Su yollarında söz sahibi olan İngilizlere attığı bir şoktu. Basına "çılgın proje" ismiyle yansıyan proje, Karadeniz ile Marmara Denizi arasında yapay bir su yolunun açılmasını sağladı. 

Kanal İstanbul Su Yolu

Erdoğan'ın yaptığı Mega Projelerden sadece biri olan bu köprü 500 sene önce Avrupalı Kaşiflerin yeni kıtalar bulup Osmanlı Ticaretini zayıf hale getirmesinin rövanşıdır.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü , Ticaret yollarında ki Türk Hacmini ivmesini daha da arttırdı.

yavuz-sultan-selim-koprusu-aa-1903882.jpg

Yavuz Sultan Selim Köprüsü

Türkiye Erdoğan'ın İktidar olduğu 2002'den önceki zamanlara göre mukayese edildiğinde şuan İmparatorluk olma yolunda ilerlediğini görüyoruz. İmparatorluk 1000 senedir Anadolu Ruhuna ve aksiyona sahip mütedeyyin kesim için anlaşılır bir şey olsa da , ülkenin Seküler Laik kesimi için ütopik bir macera gibi gözükür.

Türk Lirası Erdoğan'ın İktidar olduğu dönemlerden daha evvel de değersizdi ve çok sıfırlar vardı. Ancak Erdoğan IMF'ye borçları kapadı ve Türk Lirasında ki sıfırları azaltıp paramızı daha değerli hale getirdi. Şuan ABD'nin pazar baz fiyatlarında enflasyona sebebiyet vermesi Türkiye'nin kötü yöneldiği anlamına gelmez tam tersi iyi yönetildiği için dış güçlerin saldırısı olduğu anlamına gelmektedir.

Türkiye'nin Libya gibi Katar gibi bir çok geniş coğrafyalara kurduğu üsler Erdoğan Liderliğinde ki Türkiye'ye fazladan vergi ve milis sağladı. 

Erdoğan'ın İslam Devletleri ve Afrika'yı da hegemonyası altına alması ile asker sayısını 3 Milyon küsür sayıya kadar çıkardığı tahmin etmekteyim. Bu yaşlanmış hantal Avrupa Nüfusu için tehlikeli bir haberdir. Avrupa Nükleer konuda iyi gibi dursa da savaş karada insan sayısı yani Ordu gücüyle kazanılır. Teknoloji kuvveti yalnızca destek sağlar. 

Türkiye nüfusunun 80 Milyon olduğunu düşünelim. Bunun 10 Milyonu Laik kesim.

40 Milyonu apolitik kadınlar çocuklar yaşlılar ve tarafsızlar olduğunu ve savaştan kaçanlar olduğunu düşünebiliriz. Geriye Kalan 30 Milyon Erdoğan'ın arkasında İnsan gücü Türkiye'yi çok güçlü göstermekte yani demek istediğim 3 Milyona yakın Türk Ordusunun arkasında 30 Milyona yakın Halk desteği var Türkiye'de. Avrupa halkları ise Türkiye'de olduğu kadar Ordusunun arkasında değil. Avrupa yaşlı nüfusa ve ruhsuz bir karaktere sahip.

Doğu'dan gelen güçlü kalabalık Çin Tehlikesine karşıda Avrupa'yı koruyabilecek tek ülke Türkiye'dir. 

Erdoğan'nın Türk Birliğine yönelmesi savaş gücü ve nüfusunu daha da arttıracağından Avrupalılar telaşa kapıldı ve tekrar Avrupa Birliği süreçlerini gündeme getirdiler.

Türk Halkına Yararı Nedir ?

20130608_cuk400.webp
9780008308889.webp

Batı Basınında Çıkan Kitap ve Dergiler

Halka yararı kısa bir sürede netice vermez. Uzun yıllar içinde yapılan bu yatırımlar sayesinden Halktan alınan vergiler kısılır. Halkın elinde daha çok para kalır. Kamu çalışanlarının ücretleri de zamanla attırılır. Bu bir süreçtir. Türkiye'nin Önümüz de ki 20 yıl veya 30 yıl içinde İmparatorluğa doğru ilerlemesine sebebiyet verir.

 

Osmanlı'nın son dönemi ve Türkiye Cumhuriyetinin başlarından itibaren Batı kuklaları , İttihat Teraki gibi Partilerin uzantıları ülkenin gelişmesine müsaade etmediler. 

Erdoğan ile birlikte artık Türkiye Bağımsızlığını kazanmaya başlıyor.

Yapılan bu müspet icraatlar Türkiye için gurur vesilesidir. 

raw_erdogani-diktator-basligiyla-kapagina-taniyan-le-point-dergisine-macrondan-destek_3944

Erdoğan'ın yaptığı Mega Projeler ve Türkiye'yi güçlendirmesi Batı'da çok konuşulmaya Dergiler ve hakkında Kitaplar yazılmasına sebebiyet verdi. Batı'da ki İslam nefreti ve korkusu ayyuka çıktı.

  

Batı'nın Erdoğan'a Diktatör Demesinin Sebebi Nedir?

Sadece Camii yapıyor diye eleştiren Türkiye'de ki Laik kesim. Aklı uçkurunda olan deliye benzer. 

Erdoğan'ın Sağlık Sektörünü hizaya çekmesi Türk halkının şükran mihnet altında kalacağı bir durumdur. Oysa ki Cumhuriyet başlarında ki Türkiye için böyle Modern Hastane hizmetleri bulmak mümkün değil. Sürekleri azarlanan ve insan muamelesi görmeyen halk mevcuttu. Fakat şimdi insan muamelesi yapılıyor. Çalışan personeller adam oldular.

Eğitim de kitapların ücretsiz dağıtılması , teknolojik araç gereçlerin temini sağlandı.

6334350a50acca2aa0e4ad47.jpg

Sağlık Sektörüne Ve Eğitime Yapılan Yatırımlar

Batılı Devletlerin Başlarındakiler İslam'ın güçlenmesini , Allah'ın adının anılmasını istemiyorlar. Yaratıcıya düşmanlar. Kendilerine Tanrı gibi gören küçük kullar bunlar.

Türkiye'de bir çok gazetecinin tutuklanması Erdoğan'ın Diktatör yapmaz.

O gazetecilerin  hain olduğu ülke aleyhine çalıştıkları aşikardır. Diktatör dedikleri Erdoğan seçimle Türkiye'nin başına geldi. Cumhuriyetin başında tek parti faşizminin olduğu zamanlarındakiler gibi despotluk yapmadı. Doğuya her vatandaşına yararlar sağladı. Kürtlere özgürlükler tanıdı. Bayram günleri halk et yesin diye. Bakkaliye fiyatlarını düşürdü. Batı'da ise kim halkını düşünür. Onlar Kapitalizm sistemi ile zengini daha zengin. Fakiri daha fakir hale getirdiler. Dünya Beşten Büyüktür diyerek Batı'ya adaleti haykırması , yiğit olan Türklerin bir gün yeniden ayağa kalkacağına delalet eder.

Sultan diye kötüledikleri adamlar. 500 sene evvel Batı'nın yaptığı zulümleri bitirmek insanlara La İlahe İllallah kelimesini söyletip hem dünyevi hem uhrevi sükunete ve refaha ermeleri için çalıştılar. 

bottom of page