top of page

Recep Tayyip Erdoğan

President_Recep_Tayyip_Erdoğan_1_(cropped).jpg

Erdoğan İktidar olduğu 2002 yılından itibaren IMF'ye borçları kapattı. Ülke içerisinde ki İslam Düşmanlığını hafifletti. İslam kıyafeti giyenler ve sakal bırakanlar devlet dairelerinde alınmaya başlandı. Asker Ocakların Allah adının anılması yasağı kaldırıldı. Ordunun namaz kılması serbest hale getirildi. Silah Sanayisinde yüzde seksenlik yerli üretime geçti. Su kanalları ve Köprüler ile mega projeler yapıp üretimi arttırdı. Dünyanın en büyük Hava Limanını yaptı. Türkiye'den Avrupa'ya uzanan enerji Hatlarını kontrolü altına aldı. Avrupa , Türkiye vanaları kapatsa ısınamaz hale geldi.

1923 yıllarından itibaren Osmanlıya sırtını dönmüş Türkiye'ye tekrar Osmanlı şuuru kazandırdı. Osmanlıca okutulmasını serbest hale getirdi. 

istanbul-havalimani-dha-1922649.jpg
bandicam 2023-10-27 10-45-58-649.jpg
resized_c3bc1-bb0f118c11322316164210122020123341000014520201210000000aapicture202012102316

Dünyanın çeşitli yerlerinde stratejik üsler kurdu. Türkiye'nin Libya gibi Katar gibi yerlere kurduğu üsler. Türkiye'nin para ve milis kazanmasını sağladı.

Asırlardır Avrupalılar tarafından sömürülen Afrika coğrafyalarını , Emperyalistlere karşı ayaklandırdı ve şuurlandırdı.

DÜNYANIN EN BÜYÜK HAVA LİMANI TÜRKİYE'DE

 

 

Türk Lirasında eskiden çok sıfır vardı ve değersizdi. Fakat Erdoğan Türk Lirasından sıfırları kaldırdı ve değerli hale getirdi.

Şuan Türkiye'de ki enflasyon. ABD'nin kumpaslarından kaynaklanmaktadır. Türkiye'yi durduramıyorlar ve kuduruyorlar.

Emperyalistler açısından Türkiye Türklere teslim edilemeyecek kadar değerli hale geldi. Sebebi Erdoğan'ın çok eskilerden beridir Türkiye'ye yasaklanmış olan kaynakları kullanıma sokması. Çevre deryalardaki doğalgaz keşiflerini sağlayıp aynı zamanda da Türkiye'yi çok değerli bir enerji koridoru haline getirmesi Emperyalistleri kudurtmaya yetti.

 

 

Doğu'da Kürtlere serbestlikler tanıdı. Onlara dillerinide serbestlik tanıdı ve onları Devlete sadık hale getirdi. Kominist PKK'nın Kürdistan adında Kominist güdümlü Devlet kurmasını engelledi. 

 

Erdoğan emrin de ki Türk Ordusunun sayısı 3 Milyona kadar yükseldi. Diplomasi ile kendine tabii kıldığı diğer İslam Devletlerinden Milis katkısını aldı.

Türk Ordusu Suriye'ye düzenlenen operasyonlarla, Emperyalistlerin Enerji Hattını Türkiye'den koparmalarını engelledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ABD Orta Doğu'da Türk Ordusuyla direk çatışmaya girmekten kaçınmaktadır. Terör örgütlerini maşa olarak kullanıp karışıklığa sebep olup koparabildiği kadar toprak koparmak ve öldürebildiği kadar Müslüman öldürme derdinde. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ortalama puan 4.5 5 üzerinden, toplam 150 oy, Beğeni
bottom of page